“Alfa vartai”- tai geras vardas Lietuvos pramoninių vartų ir pakrovimo sistemų rinkoje.

Mūsų bendrovės tikslas – būti dinamiška, pažangių technologijų, suderinto dizaino, aukštos kokybės produktų prekyba užsiimančia įmone, visuomet atsižvelgiančia į individualius klientų poreikius.

Pristatome garsias Vokietijos, Lenkijos, Olandijos ir Čekijos kompanijas, kurios turi ilgametę minėtų produktų gamybos patirtį.

Prekiaujame (įrengiame) vokiečių/lenkų, www.promstahl.de (pakrovimo sistemos), olandų www.alpha-deuren.nl (segmentiniai vartai ,greitaeigiai susukami ir švytuokliniai vartai).

Vartai, pakrovimo sistemos turi reikiamus lietuviškus dokumentus, CE/TUV sertifikatus. Mūsų privalumas, tai ilgametė patirtis statinių projektavimo srityje, atsakingas požiūris į individualius klientų poreikius, greitas pasiūlymų, brėžinių parengimas, nestandartinių vartų gamyba, montavimas ir priežiūra.

Siūlydami vartus, kainą suskaičiuosime su specialiomis skaičiuoklėmis. Daugeliui vartų galime iš karto pateikti pasiūlymą su reikiamais vartų ir jų angų brėžiniais. Garantija suteikiama 2 m garantiniam laikotarpiui. Galime suteikti garantiją ir ilgesniam laikotarpiui. Užsakymas klientui visais metų laikais pateikiamas per ne ilgesnį kaip 5 savaičių laikotarpį. Vartai atvežami supakuoti, nepažeisti transportuojant, vieni vartai – viena pakuotė. Montavimą atlieka apmokyta darbuotojų brigada, užtikrinanti greitą ir kokybišką montavimą. Atliekama garantinė apžiūra ir patikros. Po garantinė techninė priežiūra atliekama pagal kliento iškvietimus.