Kuriame, gaminame, parduodame
Alfa vartai dirba nuo idėjos – iki vartų montavimo. Produktai unikalūs savo technologijomis ir dizainu. Greitaeigiai PVC vartai yra naudojami logistikos kompanijose, automobilių, maisto perdirbimo ar chemijos pramonėje, taip pat oro uostuose. Tai tik keletas sričių, kur rasite greitaeigius vartus.

Kokybė ir aptarnavimas

Ilgametė gamybos patirtis leidžia pasiekti aukštą greitaeigių vartų kokybę.
Visiems gaminiams gamykloje atliekamos automatikos ir vizualinės patikros.  Užtikrindami kokybę, vykdome:

 • Greitą aptarnavimą, techninę priežiūrą ir remontą;
 • Prekyba ir montavimą.

Pavara ir valdymo sistema

Pavarų ir kontrolės sistema skirta greitaeigiems vartams pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.
Modulinis surinkimas, jeigu reikia, leidžia lengvai sumontuoti naujas arba pakeisti sudėtines dalis.

 Dažnių keitiklis

Daugumai vartų dažnių keitiklis yra standartinė kontrolės sistemos įrangos dalis. Šie vartai darinėjasi iki 20 kartų greičiau nei įprasti pramoniniai vartai. Dažnio keitiklis garantuoja vartams ilgą varstymo ciklą.

VARTŲ MODELIAI

Tai greitaeigiai segmentiniai vartai su išskirtinėmis šilumos laidumo savybėmis

Puiki alternatyva dažnai varstomiems lauko vartams. Anksčiau būdavo montuojami dveji vartai: greitaeigiai PVC vartai, bei šiltinti segmentiniai vartai. Dabar užteks vienų ir jie nepriekaištingai atliks abiejų vartų funkcijas. Alphos mokslininkų patentuota sistema susuka segmentinius vartus į spiralinį būgną  1,1 m/s greičiu. Modelis  S600 – plačiausi ir greičiausi greitaeigiai vartai savo kategorijoje, jų atidarymo greitis iki 1,5 m/s, su puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis U=1,7W/(m²K). Abiejuose modeliuose galimos permatomos panelės.
Jūsų iššūkis – mūsų galimybė. Devizas: nėra nieko, ko negalėtume padaryti. Nuolat tobuliname gaminius ir nuolat juos atnaujiname pasitelkdami naujausias technologijas. Stiprioji pusė -individualus prisitaikymas prie klientų poreikių, spartus aukštos kokybės vartų gaminimas.
Greitaeigiai vartai yra skirti vidui ir išorei, jie gali būti kombinuojami su kitais susukamais ar pakeliamais segmentiniais vartais. Siūlome plačiausią vartų tipų pasirinkimą, jų kombinacijų ir RAL spalvų paletę.

Katalogas Anglų kalba

Segmentiniai greitaeigiai pramoniniai vartai

Puikus pasirinkimas taupantiems!

STRONG E serijos vartai yra ekonomiškas sprendimas angoms iki 9 kv. m ploto, skirtas įprastiniam naudojimui.

Ypatumai:

 • vartų užuolaidos yra pagamintos iš horizontaliųjų armuoto poliesterio sekcijų ir turi skaidrią dalį;
 • skyriai sujungti išskirtiniu aliuminio standikliu / profiliu, leidžiančiu greitai ir paprastai pakeisti atskirų sekcijų dalis;
 • apatinė dalis yra aliumininė su guminiais sandarikliais;
 • plieninės U formos kreipiančiosios su šepetėlių sandarikliais;
 • vartų užuolaidos yra 0,7 mm storio.

Papildomi pasirinkimai:

 • su minkšta apatine dalimi “Flex-Edge”;
 • su būgno ir pavaros gaubtais iš nerūdijančio plieno arba plastiko.
 • Specialus modelis maisto pramonei.

Skirti intensyviam naudojimui

STRONG yra populiariausias modelis intensyviam naudojimui angoms iki 25 kv. m ploto.

Ypatumai:

 • plastikinis apsauginis gaubtas;
 • nerūdijančio plieno (304) apsauginis gaubtas;
 • apatinę dalį galima komplektuoti su “Crash” apsaugos sistema, kuri apsaugo vartus ar įrangą nuo žalos kontakto metu;
 • vartų užuolaidos yra 0,7 mm storio;
 • standartinė skaidri dalis.

STRONG vartų “Food” modelis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ar sintetinių medžiagų, tinkamų naudoti maisto pramonėje, atitinkančių aukščiausius higienos, darbų saugos, IP65  reikalavimus. Standartinės spalvos RAL: 1003, 2009, 3020, 5005, 7038, 9003, 9004.

Tai geriausias sprendimas Jūsų parduotuvei ar dirbtuvėms!

Greitaeigiai vartai RETAIL vidaus patalpoms, mažmeniniai prekybai. Standartinis vamzdinis variklis leidžia išlaikyti elegantišką stilių ir neužima pernelyg daug vietos patalpoje. Vartų dydis – iki 6 kv. m ploto, atidarymo greitis – 2 m/s uždarymo –  0,5 m/s.

Galite užsisakyti savo logotipą ar net nuotrauką ant vartų užuolaidos, kuri papuoš jūsų interjerą.

Saugumas yra svarbiausias kriterijus patalpose, kuriose aukštas klientų tankis, pvz. prekybos centruose. Į RETAIL modelį įeina “Flex Edge” minkšta apatinė sija ir automatinio avarinio atidarymo sistema, naudojama nutrūkus elektros energijos tiekimui.

Papildom pasirinkimai:

 • “Flex-Edge”  vietoj aliuminės apatinės sijos;
 • atsvaras vietoj balansavimo spyruoklės;
 • pramoninis integruotas optinis jutiklis;
 • keli fotoelementai šoninėje kreipiančiojoje;
 • mechaninis avarinis atidarymas;
 • vartų užuolaida su spausdintu logotipu ar nuotrauka.

Patrauklūs, greiti ir tylūs

Greitaeigiai vartais FLEX 2.0 HARD  vidaus patalpoms. Flex vartai – puikus sprendimas universaliam naudojimui pramonėje. Vartai yra greiti ir stebėtinai tylūs. Pramoninė pavara integruota būgne, todėl minimaliai užima erdvę. Vartų dydis – iki 20 kv. m ploto, atidarymo greitis –  2m/s, uždarymo – 0,5 m/s, vartų užuolaida – 1,2 mm storio. Valdymo pulte integruota dažnio keitiklio kontrolė ir daug kitų funkcijų.

Aktyvūs optiniai jutikliai sumontuoti iki 2,5 m aukštyje ir neleidžia uždaryti vartų, jeigu jie aptinka kliūtį.

Naujos kartos  Flex vartuose yra montuojamos dvi spyruoklės,  atsakingos už vartų balansavimą, todėl žymiai pratęsiamas tarnavimo laikas.

Minkšta ir lanksti vartų apačia ypatingai tinka, jei jūsų prekės yra trapios ar dūžtančios

Greitaeigiai vartai FLEX 2.0 SOFT vidaus patalpoms. Uždarant greitaeigius vartus mažose angose potencialus kontaktas tarp vartų ir vežamų prekių gali pridaryti žalos, todėl “Flex soft” vartų apačia yra lanksti ir minkšta, taip padidinant saugumą, kad žmonės ar prekės netyčia nenukentėtų susidūrę su vartais. Susidūrus su “Flex soft”, patirta žala bus minimali arba nebus jokios.

Durų angos yra stebimos optinių daviklių kaip ir FLEX “Hard” vartuose.

Papildomi įrengimai:

 • mechaninis avarinis atrakinimas;
 • automatinis avarinis atrakinimas dingus elektros srovei;

Kai esant žemai temperatūrai yra labai svarbi higiena

Greitaeigiai vartai POLARA šaldytuvams ir šaldymo kameroms. Kaip ir „Economic“, “Polara“ modelis turi maisto pramonei skirtą modelį. Šis modelis tinkamas naudoti kur taikomi griežti higienos ir saugos reikalavimai, gaminant ir apdorojant šviežius maisto produktus. Tinkami naudoti iki -30C.

Ypatumai:

 • elektra šildomos šoninės kreipiančiosios;
 • šildomos valdymo blokas; *
 • šildomas būgnas;
 • elektra šildomi fotojutikliai;
 • guminiai sandarikliai vietoj šepetėlių sandariklių;
 • IP65 diskas ir valdymo blokas.

Vartų dydis – iki 17,5 kv. m ploto, atidarymo greitis – 1,5 m/s, uždarymo – 0,5 m/s, vartų užuolaida – 0,7 mm storio. Polara vartai patikimai užsandarina šaldiklio angą. Visi komponentai yra šildomi.

*Siekiant išvengti apledėjimo, vartai atsidaro automatiškai kas 15 minučių.

Katalogas anglų kalba

Dideli, intensyviam naudojimui skirti vartai.

Greiti ir patikimi lauko vartai. „Heavy Outdoor“ yra greitai susisukantys vartai su elektrine pavara. Naudojami pramonėje ir komunalinėse įmonėse su išorinėmis angomis, kur vyksta intensyvus eismas. „ Heavy Outdoor“, dažniausiai montuojami už segmentinių vartų arba žaliuzių taip viduje sukuriama malonesnė darbo aplinka ir taupoma energija. Tradiciniai vartai atidaromi ryte ir uždaromi naktį, jeigu nėra saugoma teritorija. Greiti vartai užsandarina angą darbo dienos metu. Didelis greitis, kuriuo jie atsidaro ir užsidaro, sumažina sukeliamus oro srautus ir energijos nuostolius.

 • Vartų maksimalus dydis 6x6m( 36m2)
 • Vartų galuose yra ratukai,tai padeda atlaikyti stiprius vėjus ir skersvejus( 2 vėjo klasė)
 • Tento svoris 3000g/m2, tento storis 3mm
 • Atidarymo/uždarymo greitis iki 1,5m/s

„Hermetic roll“ yra greitai valdomi vartai, turintys mažą oro pralaidumą ir gerą atsparumą oro slėgiui, todėl idealiai tinka montuoti švariose, teigiamo ar neigiamo slėgio patalpose, labai paplitusios farmacijos, chemijos ar maisto pramonėje. , arba gaminant elektronines medžiagas.

„Hermetic roll“ leidžia išvengti oro slėgių nuotėkių patalpose, taip pat dulkių ir kitų dalelių kaupimosi. Danga yra pagaminta iš baltos spalvos PVC audinio iš abiejų pusių, pasižyminti aukštu išilginiu lankstumu ir kryžminiu standumu. Vartų konstrukcija yra iš nerūdijančio plieno lakštų arba cinkuotų ir dažytų lakštų, jungikliai yra integruoti durų apačioje.

Greitaeigiai vartai „Hermetic Roll“, puikiai tinka nedidelėms angoms, veikia vertikaliai pakeldami tentą, kuris greitai ir tyliai sukasi ant ašies, esančios virš angos. Dėl įmontuoto dažnio keitiklio, greitis gali būti keičiamas atsižvelgiant į kiekvienos paskirties vietą. Galimos skirtingos tento spalvos, antistatinė danga, taip pat skaidrios dangos langas

„Instant Pass ISO“ sulankstomi greitaeigiai vartai yra paruoštos darbui žemose temperatūrose, šaldytuvuose ir šaldikliuose. Šie vartai yra saugūs ir atsparūs skersvejams. Jie buvo sukurti dirbti kartu su izoliacinėmis kameros durimis, kurios sustiprina sandarinimą mažesnio aktyvumo valandomis, o piko metu bus naudojami greitaeigiai PVC vartai „Instant Pass ISO“. Tai greitaeigiai PVC vartai, atsparūs žemoms temperatūroms, nes visos vartų dalys yra pritaikytos užtikrinti sklandų jų veikimą.

Siekiant užkirsti kelią ledo susidarymui, vidinėje ir išorinėje aplinkoje turi būti žemas drėgmės laipsnis. Taigi patartina naudoti oro sausinimo kameras, nes tai dažniausiai daroma daugumoje maisto ir žemės ūkio pramonės šakų, „Instant Pass“ duris paverčiant nepriekaištingomis galimybėmis patekti į nuolatinio srauto vietas. Sulankstomų durų konstrukcija yra sustiprinta, uždanga turi dvigubą tentą su vidine izoliacija ir, naudodama kompozitinius vamzdžius, pagamintus iš stiklo pluošto ir poliesterio, jie nedeformuojasi ir nesulužta dėl įprastų smūgių tokiose aplinkose. Be to, visos durys pagamintos iš nerūdijančio plieno, plastiko ir aliuminio, visos medžiagos yra labai atsparios oksidacijai.

Statiniuose su didelėmis angomis, kuriose yra didelė vėjo apkrova, greitaeigiai „Grand Pass“ vartai yra geriausias pasirinkimas dėl jų tvirtumo ir tikslaus greičio valdymo.

Kiekvienas šių greitaeigių vartų elemento atsparumas yra pagrindinis jų gero veikimo faktorius, dėl šios priežasties vertikalūs kreiptuvai yra pagaminti iš cinkuoto plieno ir aprūpinti daugybe vidinių sutvirtinimų. Kilnojamąjį užuolaidą sudaro dvigubas laminuotas trevira tentas, kuris kartu su įpresuotais aliuminio sutvirtinimais yra pagrindas atlaikantis dideles apkrovas. Keičiant šių elementų išdėstymą ir skaičių, galima padidinti atsparumą vėjui.

Labai ilgoms angoms, kai reikia pravažiuoti didelėms transporto priemones, galima suformuoti atskirų sulankstomų vartų rinkinius su centriniais kreipikliais, kurie galėtų būti nuimami ar ištraukiami. Tai reiškia, kad atidarius visas komplektą sudarančius vartus, rankiniu būdu arba automatiškai nuimami kreiptuvai, atlaisvinant maksimalaus pločio praėjimą. Kai automobilis ar lėktuvas pravažiuoja, kreiptuvai grįžta į vietą ir vartai vėl veiks atskirai.