Kuriame, gaminame, parduodame
Alfa vartai dirba nuo idėjos – iki vartų montavimo. Produktai unikalūs savo technologijomis, dizainu ir voki6ka kokybe. Greitaeigiai PVC vartai yra naudojami logistikos kompanijose, automobilių, maisto perdirbimo ar chemijos pramonėje, taip pat oro uostuose. Tai tik keletas sričių, kur rasite greitaeigius vartus.

Kokybė ir aptarnavimas

Ilgametė gamybos patirtis leidžia pasiekti aukštą greitaeigių vartų kokybę.
Visiems gaminiams gamykloje atliekamos automatikos ir vizualinės patikros.  Užtikrindami kokybę, vykdome:

 • Greitą aptarnavimą, techninę priežiūrą ir remontą;
 • Prekyba ir montavimą.

Pavara ir valdymo sistema

Pavarų ir kontrolės sistema skirta greitaeigiems vartams pasižymi tvirtumu ir ilgaamžiškumu.
Modulinis surinkimas, jeigu reikia, leidžia lengvai sumontuoti naujas arba pakeisti sudėtines dalis.

 Dažnių keitiklis

Daugumai vartų dažnių keitiklis yra standartinė kontrolės sistemos įrangos dalis. Šie vartai darinėjasi iki 20 kartų greičiau nei įprasti pramoniniai vartai. Dažnio keitiklis garantuoja vartams ilgą varstymo ciklą.

VARTŲ MODELIAI

Tai greitaeigiai segmentiniai vartai su išskirtinėmis šilumos laidumo savybėmis

Puiki alternatyva dažnai varstomiems lauko vartams. Anksčiau būdavo montuojami dveji vartai: greitaeigiai PVC vartai, bei šiltinti segmentiniai vartai. Dabar užteks vienų ir jie nepriekaištingai atliks abiejų vartų funkcijas. Alphos mokslininkų patentuota sistema susuka segmentinius vartus į spiralinį būgną  1,1 m/s greičiu. Modelis  S600 – plačiausi ir greičiausi greitaeigiai vartai savo kategorijoje, jų atidarymo greitis iki 1,5 m/s, su puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis U=1,7W/(m²K). Abiejuose modeliuose galimos permatomos panelės.
Jūsų iššūkis – mūsų galimybė. Devizas: nėra nieko, ko negalėtume padaryti. Nuolat tobuliname gaminius ir nuolat juos atnaujiname pasitelkdami naujausias technologijas. Stiprioji pusė -individualus prisitaikymas prie klientų poreikių, spartus aukštos kokybės vartų gaminimas.
Greitaeigiai vartai yra skirti vidui ir išorei, jie gali būti kombinuojami su kitais susukamais ar pakeliamais segmentiniais vartais. Siūlome plačiausią vartų tipų pasirinkimą, jų kombinacijų ir RAL spalvų paletę.

Katalogas Anglų kalba

Segmentiniai greitaeigiai pramoniniai vartai

Puikus pasirinkimas taupantiems!

STRONG E serijos vartai yra ekonomiškas sprendimas angoms iki 9 kv. m ploto, skirtas įprastiniam naudojimui.

Ypatumai:

 • vartų užuolaidos yra pagamintos iš horizontaliųjų armuoto poliesterio sekcijų ir turi skaidrią dalį;
 • skyriai sujungti išskirtiniu aliuminio standikliu / profiliu, leidžiančiu greitai ir paprastai pakeisti atskirų sekcijų dalis;
 • apatinė dalis yra aliumininė su guminiais sandarikliais;
 • plieninės U formos kreipiančiosios su šepetėlių sandarikliais;
 • vartų užuolaidos yra 0,7 mm storio.

Papildomi pasirinkimai:

 • su minkšta apatine dalimi “Flex-Edge”;
 • su būgno ir pavaros gaubtais iš nerūdijančio plieno arba plastiko.
 • Specialus modelis maisto pramonei.

Skirti intensyviam naudojimui

STRONG yra populiariausias modelis intensyviam naudojimui angoms iki 25 kv. m ploto.

Ypatumai:

 • plastikinis apsauginis gaubtas;
 • nerūdijančio plieno (304) apsauginis gaubtas;
 • apatinę dalį galima komplektuoti su “Crash” apsaugos sistema, kuri apsaugo vartus ar įrangą nuo žalos kontakto metu;
 • vartų užuolaidos yra 0,7 ar 1,2 mm storio;
 • standartinė skaidri dalis.
 • atidarymo greitis iki 1,8m/s su dažnio keitikliu
 • galima atsparumo vėjui klasė iki 2 pagal EN12424

STRONG vartų “Food” modelis yra pagamintas iš nerūdijančio plieno ar sintetinių medžiagų, tinkamų naudoti maisto pramonėje, atitinkančių aukščiausius higienos, darbų saugos, IP65  reikalavimus. Standartinės spalvos RAL: 1003, 2009, 3020, 5005, 7038, 9003, 9004.

Tai geriausias sprendimas Jūsų parduotuvei ar dirbtuvėms!

Greitaeigiai vartai RETAIL vidaus patalpoms, mažmeniniai prekybai. Standartinis vamzdinis variklis leidžia išlaikyti elegantišką stilių ir neužima pernelyg daug vietos patalpoje. Vartų dydis – iki 6 kv. m ploto, atidarymo greitis – 2 m/s uždarymo –  0,5 m/s.

Galite užsisakyti savo logotipą ar net nuotrauką ant vartų užuolaidos, kuri papuoš jūsų interjerą.

Saugumas yra svarbiausias kriterijus patalpose, kuriose aukštas klientų tankis, pvz. prekybos centruose. Į RETAIL modelį įeina “Flex Edge” minkšta apatinė sija ir automatinio avarinio atidarymo sistema, naudojama nutrūkus elektros energijos tiekimui.

Papildom pasirinkimai:

 • “Flex-Edge”  vietoj aliuminės apatinės sijos;
 • atsvaras vietoj balansavimo spyruoklės;
 • pramoninis integruotas optinis jutiklis;
 • keli fotoelementai šoninėje kreipiančiojoje;
 • mechaninis avarinis atidarymas;
 • vartų užuolaida su spausdintu logotipu ar nuotrauka.

Patrauklūs, greiti ir tylūs

Greitaeigiai patys savaime atsistatantys vartai NOVO ZIP  vidaus patalpoms.

Savaime pasitaisantys SpeedRoller NovoZip vartai yra idealus sprendimas iki 20,25 m2 dydžio angoms ir intensyviam naudojimui.

Savaiminio susitepimo užtrauktuko sistema ir savaime atsistatantys vartai po kontakto sumažina trukdžius ir užtikrina minimalų gamybos proceso vėlavimą.

Vėjo klasė 3, gali būti montuojami lauke, atidarymo greitis iki 2m/s, tento storis 1mm.

„NovoZip“ vartai yra greiti, patogus atskiriant patalpas, užtikrinantys skersvėjų nebūvimą ir klimato kontrolę.

Taip leidžiama sutaupyti daug energijos.

Ilgaamžiai greitaeigiai vartai su minimalia priežiūra

NovoFold sulankstomi greitaeigiai vartai buvo sukurti intensyviam naudojimui įšorinėse angose iki 36 m2 dydžio. Idealiai tinka greitam kasdieniniam krautuvų ir didelių krovinių judėjimui. Gali būt montuojami tiek pastato viduje tiek įšorėje.

Vartų danga aprūpinta daugybe sustiprintų profilių ir unikalia lankstymo technika, dėl kurios ji išlieka itin stabili net ir esant dideliam vėjo slėgiui.

Dėl visiško uždarumo ir naudojamų medžiagų NovoFold tinka ilgalaikiam naudojimui visomis, net mūsų atšiauriomis sąlygomis.

Papildomi įrengimai:

 • vėjo klasė iki 5;
 • atidarymo greitis iki 1,1m/s;

Dideli, intensyviam naudojimui skirti vartai.

Greiti ir patikimi lauko vartai. „Heavy Outdoor“ yra greitai susisukantys vartai su elektrine pavara. Naudojami pramonėje ir komunalinėse įmonėse su išorinėmis angomis, kur vyksta intensyvus eismas. „ Heavy Outdoor“, dažniausiai montuojami už segmentinių vartų arba žaliuzių taip viduje sukuriama malonesnė darbo aplinka ir taupoma energija. Tradiciniai vartai atidaromi ryte ir uždaromi naktį, jeigu nėra saugoma teritorija. Greiti vartai užsandarina angą darbo dienos metu. Didelis greitis, kuriuo jie atsidaro ir užsidaro, sumažina sukeliamus oro srautus ir energijos nuostolius.

 • Vartų maksimalus dydis 6x6m( 36m2)
 • Vartų galuose yra ratukai,tai padeda atlaikyti stiprius vėjus ir skersvejus( 2 vėjo klasė)
 • Tento svoris 3000g/m2, tento storis 3mm
 • Atidarymo/uždarymo greitis iki 1,5m/s

„Hermetic roll“ yra greitai valdomi vartai, turintys mažą oro pralaidumą ir gerą atsparumą oro slėgiui, todėl idealiai tinka montuoti švariose, teigiamo ar neigiamo slėgio patalpose, labai paplitusios farmacijos, chemijos ar maisto pramonėje. , arba gaminant elektronines medžiagas.

„Hermetic roll“ leidžia išvengti oro slėgių nuotėkių patalpose, taip pat dulkių ir kitų dalelių kaupimosi. Danga yra pagaminta iš baltos spalvos PVC audinio iš abiejų pusių, pasižyminti aukštu išilginiu lankstumu ir kryžminiu standumu. Vartų konstrukcija yra iš nerūdijančio plieno lakštų arba cinkuotų ir dažytų lakštų, jungikliai yra integruoti durų apačioje.

Greitaeigiai vartai „Hermetic Roll“, puikiai tinka nedidelėms angoms, veikia vertikaliai pakeldami tentą, kuris greitai ir tyliai sukasi ant ašies, esančios virš angos. Dėl įmontuoto dažnio keitiklio, greitis gali būti keičiamas atsižvelgiant į kiekvienos paskirties vietą. Galimos skirtingos tento spalvos, antistatinė danga, taip pat skaidrios dangos langas

https://showroom.alpha-deuren.nl/en/