• Priešgaisriniai vartai ir užuolaidos skirti gaisro plitimui iš patalpos arba gaisrinio skyriaus į kitas patalpas apribojimui.
  • Priešgaisriniai vartai ir priešgaisrinės užuolaidos-tai konstrukcijos, turinčios atsparumą ugniai ir degumo klasę, atskiriančios patalpas tarpusavyje tame pačiame pastate, atsižvelgiant į patalpų paskirtį, gaisro apkrovos tankį, pastato atsparumo ugniai laipsnį.
  • Priešgaisrinės užuolaidos EW30, EW60 ir EI90 puikus spendimai, kai nėra vietos priešgaisriniams vartams. Jos užima mažai vietos ir gali būti paslėptos lubose. O esant pavojui nusileisti pro lubose esantį plyšį ir izoliuoti angą nuo ugnies. Dūmų  užuolaidos Sm tai pat gali būti automatinės ir stacionarios.
  • Vartai gali būti pagaminti nestandartinių dydžių, pagaminti pagal kliento poreikius, skirti specialiai apsaugai nuo dūmų, nuo garso (iki 50dB ), ar sprogimo (ATEX).
  • Ugnies ir dūmų užtvaros gamybos linijų angose.
  • Gaminiai gali būti dažomi bet kuria spalva iš RAL spalvų paletės, padengti PVC, faneruoti, laminuoti, pagaminti iš nerūdijančio plieno. Cinkuoti vartų gaminiai yra bazinė versija, o individuali apdaila gali būti atliekama pagal kliento pageidavimą (pvz., vartai gali būti nutinkuoti).

VARTŲ MODELIAI

Horizontaliai slankiojantys  priešgaisriniai vartai

SGS – tai plieniniai priešgaisriniai, horizontaliai slankiojantys, gaminami pagal kliento pateiktus matmenis vartai. Jie išbandyti akredituotose laboratorijose ir atitinka taikomus Europos standartus (pagal LST EN ir CE ) ir jų keliamus reikalavimus.

Priešgaisriniai vartai gali būti įvairios komplektacijos. Atskiri vartų segmentai, specialiomis jungtimis saugiai sujungiami į kompaktiškas vartų varčias. Vartų rėmai pagaminti iš plonasienių plieninių profilių su nepertraukiamu šilumos tilteliu. Vartų stakta ir angos kraštas apsaugoti apsauginiu profiliu, jame įmontuota speciali tarpinė, pagaminta iš gaisro metu nuo karščio besiplečiančios medžiagos. Vartų tvirtinimo mechanizmas gali būti reguliuojamas vertikaliai ir horizontaliai. Šis vartų tipas yra pats populiariausias.

Maisto pramonei siūlome horizontaliai slankiojančius priešgaisrinius vartus iš nerūdijančio plieno.

priešgaisriniai vartai

Giljotinos tipo priešgaisriniai vartai

Vertikaliai slenkantys priešgaisriniai vartai– tai ugniai atsparūs vertikaliai judantys plieniniai vartai, gaminami pagal užsakovo pateiktus matmenų reikalavimus. Vartai išbandyti pripažintose laboratorijose ir atitinka šiam gaminiui taikomus Europos standartus (pagal LST EN ir CE) ir jų keliamus reikalavimus. Atskiri vartų segmentai specialiomis jungtimis saugiai sujungiami į kompaktiškas vartų varčias. Vartų rėmai pagaminti iš plonasienių plieninių profilių su nepertraukiamu šilumos tilteliu. Vartų stakta ir angos kraštas apsaugoti apsauginiu profiliu, kuriame įmontuota speciali tarpinė, pagaminta iš gaisro metu nuo karščio besiplečiančios medžiagos.

vertikaliai slenkantys priešgaisriniai vartai

Segmentiniai  priešgaisriniai vartai

Segmentiniai, pakeliami priešgaisriniai vartai, savo sudėtyje turintys silikato elementų. Gaminami pagal užsakovo pateiktus matmenų reikalavimus.  Segmentiniai pakeliami priešgaisriniai vartai išbandyti pripažintose laboratorijose ir atitinka šiam gaminiui taikomus Europos standartus (pagal LST EN ir CE) ir jų keliamus reikalavimus. Vartai gali būti įvairios komplektacijos. Atsparūs ugniai atskiri vartų segmentai sujungiami į vieną varčią su plieniniais vyriais. Jungtys tarp segmentų yra padengtos besiplečiančia medžiaga, kuri gaisro metu užpildo siūles. Aukštos kokybės plieniniai guoliai užtikrina patikimą atsparių ugniai vartų veikimą.

segmentiniai priešgaisriniai vartai

 Susukami priešgaisriniai vartai

Tai susukami  ugniai atsparūs segmentiniai vartai, gaminami pagal kliento pateiktus matmenis. Jie atitinka taikomus Europos standartus (pagal LST EN ir CE) ir jų keliamus reikalavimus. Komplektuojamų vartų versijos gali būti įvairios. Dėl savo konstrukcijos ypatumų, šie vartai užima nedaug vietos. Horizontalūs vartų segmentai pagaminti iš aukštos kokybės cinkuoto metalo lakštų profilių, sujungiami specialiomis fiksavimo  jungtimis. Šoninės kreipiamosios užtikrina sklandų vertikalų vartų slinkties judėjimą. Vartų stakta ir angos kraštas apsaugoti apsauginiu profiliu, kuriame įmontuota speciali tarpinė, pagaminta iš gaisro metu nuo karščio besiplečiančios medžiagos.

susukami priešgaisriniai vartai
Priešgaisrinės užuolaidos EW30, EW60 ir EI90 puikus spendimai, kai nėra vietos priešgaisriniams vartams. Jos užima mažai vietos ir gali būti paslėptos lubose. O esant pavojui nusileisti pro lubose esantį plyšį ir izoliuoti angą nuo ugnies. Dūmų  užuolaidos Sm tai pat gali būti automatinės ir stacionarios.