• Alfa vartai išsiskiria iš visų kitų vartų savo dizainu, veikimu, paprastumu ir universalumu.
  • Alfa vartai yra patikimi ir patvarūs.
  • Alfa tai ne tik vartai, bet ir sprendimai. Jūsų reikalavimai ir pageidavimai visuomet yra svarbiausi projektavimo ir gamybos procese, todėl vartai pasižymi savo individualumu ir kokybe. Tai vartai orientuoti į rinkos poreikius.
  • Dabar jau galimi dar didesni segmentiniai vartai, net iki 12m pločio, tai pat vartai su akmens vatos užpildu( papildoma apsauga nuo gaisro).
  • NAUJOVĖ-vartai ypač atsparūs korozijai ir agresyviomis aplinkos sąlygomis su specialia stiklo pluošto danga ir visomis nerūdijančio plieno detalėmis.

VARTŲ MODELIAI

Buitiniai garažo ir kiemo vartai

Segmentiniai garažo vartai yra sudaryta iš panelių, turinčių puikias šilumos ir garso izoliacines savybes ir šiuolaikiniu panelių stilių. Savo efektyvumu ir išvaizda šie garažo vartai yra sunkiai pralenkiami rinkoje. Plačiausias panelių, panelių su langais ir spalvų  iš RAL spalvų paletės pasirinkimas iš Lietuvos ir užsienio gamintojų. Alfa segmentiniai garažo vartai atitinka EN13241-1 serijos standarto reikalavimus. Tai aukščiausios kokybės segmentiniai vartai, puikiai tinkantys prie šiuolaikinių gyvenamųjų namų dizaino.

PDF katalogas anglų kalba

PDF katalogas rusų kalba

Tai patys šilčiausi segmentiniai pakeliami vartai

Pastatai turi atitikti vis didesnes šilumos izoliacijos charakteristikas. Reikalavimai tampa griežtesni ir ši tendencija tęsiasi. Pastato atitvaros, angų užpildai, įskaitant vartus, turi atitikti griežtesnius reikalavimus. Kaip ir segmentinių vartų ISO 40 ir ISO 60,  vartų ISO 80 segmento ertmė yra tankiai užpildoma poliuretano putomis, sukuriančiomis šilumą tarp vidinio ir išorinio vartų segmento sluoksnių. ISO 80 segmentiniai vartai naudoja tą patį dizaino principą, kaip ir ISO 40 ar ISO 60, tačiau su dar geresne šilumos izoliacija. Siūlant optimalų izoliacijos efektyvumą, kartu su U verte 0,25 W / kv. m K, ISO 80 atitinka klientų poreikius, kurie nori statyti pastatus ( ar turėti juos pastatytus ) pagal šiandienos reikalavimus. Rezultate, šie vartai idealiai tinka parduotuvių šaldymo patalpoms, šaldymo sandėliams, pramoniniams pastatams, sandėliams ir prekių paskirstymo centrams, kur energijos taupymas ir kontroliuojama aplinka yra svarbiausias kriterijus, taip pat, kai būtina užtikrinti pastovią prekių temperatūrą.

Katalogas Lietuvių kalba

Katalogas Anglų kalba

segmentiniai pramoniniai vartai ISO 80 mm storio

Populiariausi segmentiniai vartai

Modernus mikro profilio segmentų dizainas apjungia puikias termines ir garso izoliacines savybes. Šių  vartų dizaino ir medžiagų pasirinkimas – beribis, todėl vartai gali būti konfigūruojami taip, kad atitiktų visus jūsų poreikius. ISO 40 mm vartų seriją sudaro įvairių aukščių ir pločių vartai, kurie gali turėti integruotus langus. Spalvos gali būti pasirenkamos iš RAL spalvų paletės.

Katalogas anglų kalba

Puikiai izoliuoja ir užsandarina

Išoriniai segmentiniai vartai su papildomomis izoliacinėmis ir sandarinimo savybėmis, dažniausiai naudojami tose vietose, kur yra svarbus skirtingų klimato zonų suskirstymas. Jei reikia išlaikyti gamybos patalpą arba sandėlį pastovios temperatūros, tai ISO 60 mm vartai yra tinkamiausi.  Mikro -profiliuoti plieno plokščių skydai turi puikias garsą sugeriančių ir šilumos izoliacijos savybes.

Katalogas rusų kalba

Katalogas anglų kalba

segmentiniai pramoniniai garažo vartai

Ten kur svarbiausia apšvietimas ir matomumas

Segmentiniai vartai yra puikus pasirinkimas. ALU vartų profilį sudaro keli skyriai,  labai plačios jų panaudojimo galimybės gaminant varčias rėmus. Viskas įmanoma, būkite drąsūs ir sukurkite vartus derindami skaidrius, spalvotus, izoliacinius ar orui pralaidžius langus su aliuminio kasečių plokštėmis.

Katalogas rusų kalba

ALU 60 vartai šilčiau, bet ne tamsiau

ALU 60 puikus pasirinkimas ten kur reikalinga šviesa, matomumas, tai pat puikios šilumos izoliacinės savybės. Galimos įvairios panelių ir net medžiagų kombinacijos.

ALU 60 segmentiniai pramoniniai aliuminio šilti vartai

Novatoriški vartai su dar daugiau izoliacijos

ALU 60 mm segmentiniai vartai yra šiuolaikiški, inovatyvūs, kai  kalbama apie dizaino, funkcionalumo ir patogumo pasirinkimą.  ALU 60 mm segmentiniai vartai su trigubo stiklo paketais garantuoja puikias šilumą izoliuojančias, antikondensacines ir garsą sugeriančias savybes. Tai puikus sprendimas patalpoms, kuriose šviesos, matomumo ir vidaus klimato palaikymas yra esminiai reikalavimai.

Katalogas anglų kalba

Tai vartai, skirti veikti aukštoje temperatūroje, ten, kur netinka poliuretano plokštės arba kur neleidžiama naudoti poliuretano. Dėl savo savybių jis gali būti naudojami kaip priešgaisriniai vartai. Šį modelį sudaro vidinė aliuminio konstrukcija, užpildyta akmens vata ir iš abiejų pusių padengta dažytu plieno lakštu; ir svorį kompensuojančios spyruoklės, turinčios tą pačią kėlimo ir valdymo sistemą, kokią turi standartiniai segmentiniai vartai.

Šie sekcijiniai vartai gaminami vaisių nokinimo kameroms, jie sandariai bei efektyviai fiksuojasi. Dėl aukštos kokybės izoliacinių medžiagų, jie suteikia puikią vaisių aušinimo ir nokinimo garantiją, „Ripening Secc“ vartai užtikrina specialių veiksnių, susijusių su temperatūra, drėgme, švara ar šilumos sąlygomis, valdymą ir suteikia geresnį sandarinimą.dujoms.

Šis modelis pagamintas iš cinkuoto plieno ir nerūdijančio plieno lankstų. Jame visada yra dvigubo akrilo langas, veikiantis kaip avarinis išėjimas..

Sekcijiniai „Fibersecc Inox“  vartai buvo sukurti pramoniniam naudojimui ir yra puikus vartai, montuojami išorėje, labai korozinėje aplinkoje arba artimose jūrai  zonose, tokiose kaip žuvies turgus,trašų sandėliai ir kitose labia ekstramaliose aplinkose nes jos yra pritaikytos atlaikyti ekstremalias korozijos sąlygas. Jie išsiskiria tuo, kad yra lengvi vartai, labai atsparūs smūgiams ir lengvai valomos.

Jie gaminamas iš sudėtinių izoliacinių sandwich tipo plokščių, iš poliesterio ir stiklo pluošto. Jų viduje poliuretano putos, o išorės apdaila – su „Gel Coat“ sluoksniu. Jie galimi įvairių standartinių spalvų. Kita vertus, kreipiančiosios ir priedai yra gaminami iš nerūdijančio plieno 316 markės ir, atsižvelgiant į vartų pakilimo pobūdį, gali būti aprūpinti rankine arba automatine svorio kompensavimo su spyruoklėmis sistema arba automatine svorio kompensavimo sistema be spyruoklių, užtikrinant ilgesnį gyvenimą su daug mažiau priežiūros.

Pasirinktinai šios durys gali būti aprūpintos viena ar dviem žemomis plokštėmis, turinčiomis apsaugos nuo smūgio ir savaiminio taisymo sistemą, siekiant užtikrinti didesnį atsparumą įprastiems smūgiams tokiose patalpose. Arba net montuoti plokštes, kurių viduje yra metalinės grotelės (atsparios įsilaužimui).