Siūlome atnaujintų gaminių ir ne standartinių produktų logistikos srityje
Nuolatinis gamybos optimizavimas, naujų technologijų ir produktų kūrimas skatina sudėtingos ir ekonomiškai efektyvios perkrovimo technikos raidą.
Puikūs kokybės rezultatai pagal sertifikuotus gamybos procesus, profesionalus montavimas ir dėmesys priežiūrai – svarbiausi dalykai, pelnę gerą vardą.
Besiplėsdami ieškome naujų partnerių ir gamintojų, kad galėtume pasiūlyti rinkai naujų, nestandartinių sprendimų ir produktų.
„PROMStahl“ KROVIMO TECHNIKA

HIDRAULINĖ AUKŠČIŲ IŠLYGINIMO AIKŠTELĖ-RAMPA

Hidraulinė aukščių išlyginimo aikštelė(rampa) išlygina atotrūkio spragą tarp pastato ir transporto priemonės. Dažniausiai komplektuojama su krovimo šliuzu. Rampos gali būti su atlenkiamu  arba teleskopiniu tilteliu.

NAUJOVĖ-Galime pasiūlyti hidraulinę aikštelę iš nerūdijančio plieno, kuri tinkama labai agresyvioms aplinkos ir kurios neveikia korozija.

MECHANINIS PAKELIAMASIS TILTAS/AIKŠTELĖ

Mechaninis pakeliamasis tiltas/aikštelė, tinka tiek vidaus, tiek išorės naudojimui, mažam arba vidutiniam aukščio skirtumui tarp rampos krašto ir transporto priemonės išlyginimui.

 

HIDRAULINIS PAKELIAMASIS TILTAS/AIKŠTELĖ

Hidraulinis vertikaliai pakeliamasis tiltas/aikštelė, tinka tiek vidaus, tiek išorės naudojimui, mažam arba vidutiniam aukščio skirtumui +/- 100mm. tarp rampos krašto ir transporto priemonės išlyginimui. Rampai reikalinga tik 300mm gylio prieduobė. Toks sprendimas leidžia priekabos duris atverti sandėlio viduje ir taip taupyti energiją.

MECHANINĖ MINI AIKŠTELĖ

Mechaninė mini aikštelė tinka transporto priemonės pakrovimo ir iškrovimo darbams, kurios aukštis tik šiek tiek skiriasi nuo rampos aukščio.

Visada turime sandėlyje ir galime pristatyti, kad ir sekančia dieną.

KONTEINERIŲ KROVOS AUKŠČIŲ IŠLYGINIMO AIKŠTELĖ

Aikštelė ypač tinka konteinerių pakrovimui ir iškrovimui

ALIUMININIS IŠLYGINAMASIS TILTAS

Aliumininiai ir stiklo pluošto aukščių išlyginimo tiltai yra skirti mažinti mažiems ar vidutiniams aukščio skirtumams ir kroviniams iki 4t.

KROVIMO ŠLIUZAS

Krovimo šliuzas yra naudojamas siekiant užtikrinti geriausią įmanomą sandarumą tarp pastato ir iškraunamos ar pakraunamos transporto priemonės.

Jie būna tentiniai, pripučiami ir siūlome naujovę – nesulaužomus šliuzus:

Lankstaus putplasčio sandarinimo šliuzas ASS modelis
ASS rampų pakrovimo vietų šliuzas turi originalią smūgio absorbcijos sistemą per deformuojamas šonines elastingų putų sieneles. Kadangi šiose sienelėse nėra metalinių profilių ar lankstų, jos išvengia galimų nuolatinių pažeidimų, kuriuos gali sukelti transporto priemonės. Šoninių sienų putplastis yra 100 mm storio, kad būtų užtikrinta šilumos izoliacija. Kita vertus, cinkuotos plieninės ištraukiamosios detalės leidžia doko pastogę pritaikyti sunkvežimio aukščiui ir neleidžia pažeisti pastogės viršaus, kai transporto priemonė pakyla po prekių iškrovimo.
ASS modelis yra ypač atsparus, pasižymi dideliu sandarumu ir prisitaiko prie transporto priemonės kėbulo dėl viršutinių segmentų supjaustytų atvartų.

Taip pat siūlome tentinius šliuzus su integruotomis LED juostomis, tokie šliuzai labai pagyvina pastatą.

Sandarius minkšto putplasčio šliuzus su reguliuojamu aukščiu ir be jo. Tai puikus sprendimas taupantis laiką ir energiją.

KROVIMO ŠLIUZAS SU AUKŠČIŲ IŠLYGINIMO AIKŠTELĖ

Krovimo šliuzas (namas) – tai sistema, kuri derinama prie išorės rampos formų. Turi savo prijungimo sistemą, ji gali būti įdiegta priešais pastatą.

MOBILI KROVIMO RAMPA

Mobili kiemo rampa, naudojama pakrauti ir iškrauti sunkvežimius, konteinerius ar vagonus tiesiai iš kiemo lygio.

RANKINIS RAMPOS TILTELIS

Rankinis rampos tiltelis skirtas išlyginti nedideliems aukščio skirtumams tarp krovos aikštelės ir automobilio. Jo keliamoji galia iki 40kN.

ŽIRKLINIAI KELTUVAI

ErgoLift firmos žirkliniai keltuvai skirti kelti kroviniams ar automobiliams nuo 100kg iki 10t, tai sudėtinga CAD suprojektuota modulinė sistema, kuri atitinka naujausius Europos standartus. Galimi nestantartiniai užsakymai.

Daugiau įvairiausių krovimo technikos priedų rasite mūsų tinklalapio kataloguose:

Katalogas anglų kalba

Katalogas rusų kalba

Loading bay equipment Alfa vartai