Kokybė turi naują pavadinimą – „PROMStahl“.
„PROMStahl“ – tai nauji standartai perkrovimo technologijose.
„PROMStahl“ – tai novatoriški produktai, dizainas, vokiška kokybė, individualus planavimas ir atsakingas požiūris.
„PROMStahl“ – garsus jungiamųjų technologijų srities ekspertas visame pasaulyje.
Nuolatinis gamybos optimizavimas, naujų technologijų ir produktų kūrimas skatina sudėtingos ir ekonomiškai efektyvios perkrovimo technikos raidą.
Puikūs kokybės rezultatai pagal sertifikuotus gamybos procesus, profesionalus montavimas ir dėmesys priežiūrai – svarbiausi dalykai, pelnę gerą vardą.
Kartu su tarptautiniais prekybos ir techninio aptarnavimo partneriais, „PROMStahl“ veikia pasauliniu mastu. Nuo 2010 m „PROMStahl“ plečiasi į tarptautines rinkas. „PROMStahl“ perkrovimo technikos pasijungimo sistemos yra prieinamos daugelyje šalių visame pasaulyje.
„PROMStahl“ KROVIMO TECHNIKA

HIDRAULINĖ AUKŠČIŲ IŠLYGINIMO AIKŠTELĖ-RAMPA

Hidraulinė aukščių išlyginimo aikštelė(rampa) išlygina atotrūkio spragą tarp pastato ir transporto priemonės. Dažniausiai komplektuojama su krovimo šliuzu. Rampos gali būti su atlenkiamu  arba teleskopiniu tilteliu.

MECHANINIS PAKELIAMASIS TILTAS/AIKŠTELĖ

Mechaninis pakeliamasis tiltas/aikštelė, tinka tiek vidaus, tiek išorės naudojimui, mažam arba vidutiniam aukščio skirtumui tarp rampos krašto ir transporto priemonės išlyginimui.

MECHANINĖ MINI AIKŠTELĖ

Mechaninė mini aikštelė tinka transporto priemonės pakrovimo ir iškrovimo darbams, kurios aukštis tik šiek tiek skiriasi nuo rampos aukščio.

KONTEINERIŲ KROVOS AUKŠČIŲ IŠLYGINIMO AIKŠTELĖ

Aikštelė ypač tinka konteinerių pakrovimui ir iškrovimui

ALIUMININIS IŠLYGINAMASIS TILTAS

Aliumininiai aukčių išlyginimo tiltai yra skirti mažinti mažiems ar vidutiniams aukščio skirtumams.

KROVIMO ŠLIUZAS

Krovimo šliuzas yra naudojamas siekiant užtikrinti geriausią įmanomą sandarumą tarp pastato ir iškraunamos ar pakraunamos transporto priemonės.

KROVIMO ŠLIUZAS SU AUKŠČIŲ IŠLYGINIMO AIKŠTELĖ

Krovimo šliuzas (namas) – tai sistema, kuri derinama prie išorės rampos formų. Turi savo prijungimo sistemą, ji gali būti įdiegta priešais pastatą.

MOBILI KROVIMO RAMPA

Mobili kiemo rampa, naudojama pakrauti ir iškrauti sunkvežimius, konteinerius ar vagonus tiesiai iš kiemo lygio.

RANKINIS RAMPOS TILTELIS

Rankinis rampos tiltelis skirtas išlyginti nedideliems aukščio skirtumams tarp krovos aikštelės ir automobilio. Jo keliamoji galia iki 40kN.

ŽIRKLINIAI KELTUVAI

ErgoLift firmos žirkliniai keltuvai skirti kelti kroviniams ar automobiliams nuo 100kg iki 10t, tai sudėtinga CAD suprojektuota modulinė sistema, kuri atitinka naujausius Europos standartus. Galimi nestantartiniai užsakymai.

Daugiau įvairiausių krovimo technikos priedų rasite mūsų tinklalapio „PROMStahl“ kataloguose:

Katalogas anglų kalba

Katalogas rusų kalba

MŪSŲ DARBAI